Superior Room A Cappella

1-slaapkamer Superior Room A Cappella Dubrovnik bevindt zich binnen handbereik van de St. Blaisekerk en biedt wifi. Dit appartement van 17 m² ligt op minder dan 5 minuten lopen van de Muren van Dubrovnik en bevindt zich in de Het historische centrum wijk van de stad.

Gasten van de accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger, een badmuts en handdoeken. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.

Ervaar ultiem comfort in de keuken van Superior Room A Cappella, voorzien van een waterkoker en glaswerk.

Dit 1-badkamer appartement heeft een welgelegen locatie momenten van het Sponza-paleis. Deze accommodatie is op een paar stappen verwijderd van de Maria-Hemelvaartkathedraal gelegen. Superior Room A Cappella bevindt zich op 2 km afstand van het Sveti Jakov strand. Ploce bushalte ligt op een korte afstand van dit appartement, terwijl Zicara Srd kabelbaanstation op 800 meter hier vandaan is.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Superior Room A Cappella Dubrovnik
Apartment Libertas
Mobiele prijsaanbieding

Apartment Libertas

9.4
Schitterend 14 beoordelingen
17 m van de accommodatie
USD 556 USD 500
per nacht
Antaeus Old Town Residence
Mobiele prijsaanbieding

Antaeus Old Town Residence

8.1
Heel goed 57 beoordelingen
28 m van de accommodatie
USD 242 USD 218
per nacht
L & L Old Town Apartments - One Bedroom Apartment Lavander
Mobiele prijsaanbieding

L & L Old Town Apartments - One Bedroom Apartment Lavander

69 m van de accommodatie
USD 258 USD 232
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Dubrovnik
    20 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • Kluisje

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Mini bar

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Superior Room A Cappella te vinden?
      Superior Room A Cappella is in de Het historische centrum wijk van de stad gesitueerd, een paar momenten van de St. Blaisekerk.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Superior Room A Cappella?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Dubrovnik een bezoek brengt aan de St. Blaisekerk (100 m) en het Sveti Jakov strand binnen 2 km van Superior Room A Cappella.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Taj Mahal en Restaurant Kopun restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt het appartement gratis WiFi?
      Internet is gratis beschikbaar in het appartement.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Superior Room A Cappella?
      Superior Room A Cappella is niet huisdiervriendelijk.
    • Hoe groot is Superior Room A Cappella?
      Superior Room A Cappella heeft een totale oppervlakte van 17 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Dubrovnik
    20 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Superior Room A Cappella Dubrovnik

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten